Łukasz Gmachowski

Łukasz Gmachowski

Człowiek orkiestra. Mąż i tata parki dzieci. Tata, który spełnił marzenie córki zakupując kampera twierdząc, że marzenia nie mają ceny. Jego hobby i pasja to podróże oraz jazda na nartach. Uwielbiający zmiany. Kiedy idzie za głosem swojego serca, w jego życiu dzieją się cuda.

Uważa, że słuchanie serca to nie słabość, lecz ogromna siła, z której można korzystać w każdej sytuacji. W życiu odniósł wiele zmian od stolarza przez milionowego przedsiębiorcę.

Swoje miejsce odkrywał powoli. Dojrzewało w nim przez lata, aż serducho podpowiedziało mu że nie ma czasu przez biznes tradycyjny dla swoich najbliższych to od 2017 r zajmuje się niestandarowym zarabianiem pieniędzy. Wybudował duże zespoły sprzedażowe dla wielu firm, został inwestorem nieruchomości oraz profesionalnym traderem.

Sam woli słowo ,,handlowiec,, Od kiedy pamięta, głos podpowiadał mu by pomagać ludziom w odnoszeniu sukcesu dlatego założył Growup Session. Przedewszystkim tj. w produkcji mebli stawia na jakość i naturalną rekomendacje.