Damian Szendrak

Damian Szendrak

Indeksy

Jego wielką pasją jest piłka nożna, która pomaga mu w wolnych chwilach oczyścić umysł na boisku. Dodaje mu świeżego spojrzenia na wiele spraw a adrenalina jaka temu towarzyszy sprawia, że to wulkan energii.

Energii, będzie teraz potrzebował nadzwyczaj dużo bo przygotowywuje się do najważniejszej roli- bycia TATĄ, gdzie tak jak na boisku największą bronią jest szybkie działanie. Niejednokrotnie żartobliwie twierdząc, że potencjalni kandydaci córki, zostaną poddani głębszej analizie niż M1 czy M5.

Natomiast jeżeli chodzi o jego pierwsze spotkanie z rynkami kryptowalut to przyjaźń ta trwa już ponad dwa lata. Nie ukrywa, że długo szukał najbardziej odpowiadającego mu schematu treandingu, nigdy się nie poddając i dokładnie wiedząc do czego dąży i jak chce to osiągnąć. Zawsze podkreśla, że największym jego mentorem podczas tej drogi był edukator Manny Quinones, od którego czerpał wiedzę i doświadczenie, poświęcając mu długie godziny/dni/tygodnie na zrozumienie nie tylko potencjału treandingu ale co najważniejsze odkrycie tej cząstki siebie, która w pełni uzupełnia brakujący element jego zawodowej osobowości.

Jego dewiza życiowa jest krótka ale bardzo dosadna.
ŻYCIE TO POZIOM 0 A JA LUBIĘ BYĆ NA POZIOMIE +10