Robert Lalorny

Robert Lalorny

Od najmłodszych lat interesowałem się finansami i marzyłem by zostać przedsiębiorcą lub inwestorem.  Gdy w 2017 roku założyłem rodzinę, spadło na mnie jak grom z jasnego nieba, że chcę zostawić coś znaczącego po sobie, zapewnić lepszą przyszłość rodzinie oraz zbudować większą świadomość finansową przyszłym pokoleniom.

Zacząłem się rozglądać i równocześnie trafiłem na temat rozwoju osobistego i rynek kryptowalut. Podjąłem natychmiastowe działanie co przerodziło się po krótkim czasie w fascynację i od ponad pięciu lat cały czas aktywnie rozwijam się i poszerzam horyzonty w branży blockchain.

Czas spędzony na słuchaniu, czytaniu i praktyce pomógł mi zdobyć ponad przeciętną wiedzę, którą chcę się z Tobą podzielić. Jestem tu, aby pomóc zrozumieć kryptowaluty i pokazać w jaki sposób poruszać się bezpiecznie po tym niezwykłym świecie.

Zdaję sobie sprawę jak szybko i dynamicznie rozwija się ten sektor, dlatego najpierw nauczymy Cię podstaw a później stopniowo wejdziemy w głąb, aż po dotychczas nieznane obszary.
Wspólnymi siłami z naszym zespołem zbudujemy najlepszą platformę edukacyjną w tej branży.