4.67
(3 Ratings)

Zostań Kreatorką Własnego Sukcesu: Odkryj Swoją Przedsiębiorczą Pasję!

Categories: Business
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

**Zostań Kreatorką Własnego Sukcesu: Odkryj Swoją Przedsiębiorczą Pasję!**

Czy kiedykolwiek marzyłaś o tym, by być niezależną i tworzyć coś wyjątkowego? Czy w głębi serca masz pomysł na swój własny biznes, ale obawiasz się kroku w nieznane? Pozwól nam Ci pomóc! Nasz kurs „Zostań Kreatorką Własnego Sukcesu” jest właśnie dla Ciebie.

**Dlaczego warto?**

1. **Nie bój się stworzyć własnego biznesu:** To jest Twój czas na zaakceptowanie wyzwania i wejście na ścieżkę, która od dawna Cię fascynuje. Nasz kurs pokaże Ci, że nie ma miejsca na strach, bo Twoje marzenia są warte każdego wysiłku.

2. **Istnieje wiele rozwiązań na pozyskanie środków:** Brak kapitału to nie przekreślenie Twoich planów. W kursie nauczysz się, jak zdobyć potrzebne środki, korzystając z różnorodnych źródeł finansowania, niezależnie od swojej sytuacji materialnej.

3. **Relacje są kluczem do sukcesu:** W biznesie, ale też w życiu, relacje są fundamentem. Pokażemy Ci, jak budować trwałe i korzystne kontakty, które otworzą przed Tobą drzwi do nowych możliwości.

4. **Nie krępuj się prosić o pomoc:** Nikt nie osiąga sukcesu sam. To nie jest wstyd prosić o wsparcie i otoczyć się ludźmi gotowymi Ci pomóc. W kursie nauczysz się, jak skutecznie korzystać z pomocy przyjaciół i bliskich.

**Co zyskasz dzięki kursowi „Zostań Kreatorką Własnego Sukcesu”?**

– **Wiedzę i pewność siebie:** Otrzymasz praktyczne narzędzia i strategie, które pomogą Ci przekształcić Twój pomysł w udany biznes.

– **Wsparcie i inspirację:** Poznasz ludzi, którzy podzielają Twoje pasje i cele, co zmotywuje Cię do działania.

– **Przyjazne środowisko:** Nasza społeczność jest miejscem, gdzie możesz dzielić się pomysłami, pytania i sukcesami, budując swoją sieć kontaktów.

– **Praktyczne umiejętności:** Kurs jest praktyczny i oparty na rzeczywistych przypadkach, dzięki czemu zdobędziesz konkretne umiejętności potrzebne do stworzenia i rozwijania własnego biznesu.

Nie czekaj! To właśnie teraz jest czas na zrealizowanie swoich marzeń i zostanie Kreatorką Własnego Sukcesu. Dołącz do naszego kursu i odkryj, jak przezwyciężyć obawy, budować trwałe relacje, pozyskiwać środki i osiągnąć to, o czym zawsze marzyłaś. Twój sukces czeka na Ciebie!

Show More

What Will You Learn?

  • The basic concepts of Trello and Kanban
  • Setting up specific Trello boards for managing personal tasks, team projects and business operations
  • Setting up automation between Trello and other platforms and services
  • Applying the different parts of the "Getting Things Done" framework to your Trello boards
  • Setting up weekly and monthly based frameworks
  • Extending Trello's functions by using add-ons

Course Content

Basics of Trello and the Kanban Method

Team Setup and Task Delegation

Manage Clutter and Find Info Quickly

Adding More Functionality to Your Board

Board Templates for Business & Operations

Student Ratings & Reviews

4.7
Total 3 Ratings
5
2 Ratings
4
1 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
4 lata temu
Just checking the theme.
5 lat temu
I really enjoyed this course. It is a great introduction to a very effective organizer visual tool. I liked the provided boards’ examples. I would recommend Adam’s Trello course to anyone who wants to organize and manage their personal and business activities.
5 lat temu
I really enjoyed this course. It is a great introduction to a very effective organizer visual tool. I liked the provided boards’ examples. I would recommend Adam’s Trello course to anyone who wants to organize and manage their personal and business activities.